Vilpittömyys Eläintarha yöllä Mausteinen mčr v bleskovém šachu tunkeutuva päättely Varma

MČR družstev v bleskovém šachu 2021 - Šachový klub 64 Plzeň

Hodinový speciál z ČEZ otevřeného MČR v bleskovém šachu « Šachový svaz  České republiky
Hodinový speciál z ČEZ otevřeného MČR v bleskovém šachu « Šachový svaz České republiky

Klub šachistů Říčany 1925 - Na konci roku proběhlo MČR v bleskovém šachu.  Dominik Civín skončil s 8 body na 96. místě mezi muži, Martin Novotný s 6,5  body na 145. místě.
Klub šachistů Říčany 1925 - Na konci roku proběhlo MČR v bleskovém šachu. Dominik Civín skončil s 8 body na 96. místě mezi muži, Martin Novotný s 6,5 body na 145. místě.

Krajský přebor Vysočiny v online bleskovém šachu 2020 | Vysočina-news.cz

MČR v bleskovém šachu zná své vítěze – ČT sport – Česká televize

Sportovní listy | Překvapivým vítězem online MČR v bleskovém šachu je  Kislinskij. Navara skončil stříbrný | Novinky
Sportovní listy | Překvapivým vítězem online MČR v bleskovém šachu je Kislinskij. Navara skončil stříbrný | Novinky

Betsys MČR v online bleskovém šachu 2021 | NSS.cz

MČR v online bleskovém šachu 2021 - Šachy | Česká televize

Turnov hostil MČR v bleskovém a rapid šachu družstev - Město Turnov

Nejlepší čeští šachisté změřili síly přes internet, dlouhodobá jednička  úřadovala - Novinky
Nejlepší čeští šachisté změřili síly přes internet, dlouhodobá jednička úřadovala - Novinky

MČR v bleskovém šachu 2016 (Portál hlavního města Prahy)

Internetové MČR v šachu podvody neodhalilo. Vyhrál Kislinsky před Navarou,  kterému vypadlo připojení | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Internetové MČR v šachu podvody neodhalilo. Vyhrál Kislinsky před Navarou, kterému vypadlo připojení | Ostatní sporty | Lidovky.cz

V sobotu 22. prosince proběhne MČR v bleskovém šachu | Praha sportovní

M ČR v bleskovém šachu 2021 - Šachy | Česká televize

MČR 2021 v bleskovém šachu - ženy – Petr Škaroupka – album na Rajčeti

Mistry republiky v bleskovém šachu jsou Michalík a Sikorová « Šachový svaz  České republiky
Mistry republiky v bleskovém šachu jsou Michalík a Sikorová « Šachový svaz České republiky

Mistr ČR v bleskovém šachu Vojtěch Plát | NSS.cz

Šampionát v bleskovém šachu láká na | nastartu.cz

Velký úspěch Jakuba Roubalíka na mistrovství ČR v bleskovém šachu – Šachový  oddíl SK Pozlovice
Velký úspěch Jakuba Roubalíka na mistrovství ČR v bleskovém šachu – Šachový oddíl SK Pozlovice

Mistrovství světa v bleskovém šachu | Český deaflympijský výbor

Sportovní listy | Online mistrovství ČR v bleskovém šachu láká i velmistry  v čele s Navarou | Novinky
Sportovní listy | Online mistrovství ČR v bleskovém šachu láká i velmistry v čele s Navarou | Novinky

Šachový svaz České republiky - MČR v online bleskovém šachu 2021 se blíží  mílovými kroky! 🤩 Tak neváhejte, přihlašte se a buďte součástí jedné z  největších šachových akcí roku 2021 😏 Mezi
Šachový svaz České republiky - MČR v online bleskovém šachu 2021 se blíží mílovými kroky! 🤩 Tak neváhejte, přihlašte se a buďte součástí jedné z největších šachových akcí roku 2021 😏 Mezi

MČR v bleskovém šachu 2015 v Praze | NSS.cz

Šachy on Twitter: "ŠSČR přichází s unikátním projektem Šachový restart! 🥰  Máte v plánu uspořádat šachový turnaj? 👏 Rádi vás podpoříme 👇 Společně  vraťme šachisty k šachovnicím! 😎 https://t.co/2T5gMGAshg foto: V. Jagr -
Šachy on Twitter: "ŠSČR přichází s unikátním projektem Šachový restart! 🥰 Máte v plánu uspořádat šachový turnaj? 👏 Rádi vás podpoříme 👇 Společně vraťme šachisty k šachovnicím! 😎 https://t.co/2T5gMGAshg foto: V. Jagr -